MENU
klinika

Qendra e diskutimit

Lleshi në Elbasan për turin e takimeve me strukturat e policisë

15.11.2018 - 18:20

Ditën e fundit, zv/ministri i Brendshëm i sapoemëruar, Sandër Lleshaj ka nisur një tur takimesh me drejtuesit e policisë në mbarë vendin.

Deri tashmë janë zhvilluar takime në qarkun e Shkodrës dhe më tej në Durrës.

Sander-Lleshi-konca.al
Sander-Lleshi-konca.al

Takimi i rradhës do të jetë në qarkun e Elbasanit.

Këto takime kanë qenë jashtë vëmendjes së medias, por mësohet se në qendër të diskutimit ka qenë lufta kundër krimit të organizuar dhe korrupsionit.

Nga ndarja e Shqipërisë me 4 rajone te ligji për…

Deputetët e PS bashkë me të opozitës rrëzojnë dekretet e Presidentit Meta

Meta: Duartrokas hapjen 100% të listave. Ja çfarë pres!

“Ka politikanë që punojnë kundër interesit kombëtar”

“Vetëm një fajtor për shkeljen e marrëveshjes së 5 qershorit”

Presidenti Meta: Për fatin e tij, po luan me fatin e 4 mln shqiptarëve

Pesë çështjet e opozitës/ "Nuk firmos letra të njëanshme"

Gjiknuri: Tek ODIHR dërgohen mosmarrëveshjet për drafte konkrete