MENU
klinika

Reagimi serb

Mediat serbe: Shqiptarët bashkohen në vitin 2025

27.11.2018 - 09:48

Pothuajse të gjitha gazetat në Beograd kanë në pasqyruar në numrin e sotëm takimin e Qeverisë së Kosovës me Këshillin e Ministrave të Shqipërisë, që ndodhi dje në qytetin e Pejës.

Gazeta serbe Alo, ka shkruar rreth bashkimit të Kosovës dhe Shqipërisë.

Mediat serbe: Shqiptarët bashkohen në vitin 2025 konica.al

Shqiptarët në vitin 2025 bëhen një shtet”, shkruan Alo.

kolana e librave

Edhe gazeta tjetër serbe Novosti, shkruan se “nuk ka asnjë bazë për Shqipërinë e Madhe”.

Ndërsa, Informer, shkruan se “shqiptarët po e bëjnë Shqipërinë e Madhe“. /Konica.al/

"...iu shpreh ngushëllimet më të sinqerta”

Presidenti reagon pas vdekjeve të fundit me COVID 19

Paralajmëron ministria e Shëndetësisë së Kosovës

“Duhet të përgatitemi, muaji korrik do të jetë i vështirë”

Ish-shefi i OBSH: Por nuk mund të vazhdojë...

“E vetmja masë që ka funksionu ishte ngujimi total i detyruar”

Ja çfarë parashikojnë vendimet e qeverisë së Kosovës!

Hyjnë në fuqi masat e reja kundër COVID-19

Kanë nisur hetimet për vrasje të qëllimshme

“Dyshohet se dikush ndali qëllimisht oksigjenin”