MENU
klinika

Në kërkim të vendit

Nisin përgatitjet për dasmën e shekullit…!

19.11.2018 - 12:44

Javën e kaluar u konfirmua se Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodriguez u fejuan dhe çifti tashmë nuk humbet aspak kohë, por duke përfituar edhe nga pushimet e yllit portugez, kanë nisur përgatitjet për dasmën, e cila me siguri do të kalojë edhe vëmendjen e dasmës mbretërore të pak muajve më parë.

Një ditë më parë, portugezi dhe e dashura e tij vizituan një kishë në Torino në kërkim të një vendi për të kurorëzuar lidhjen e tyre. Imazhet tregojnë portugezin në krah të 24-vjeçare teksa në “gishtin e fejesës” mbanin unaza të shndritshme.

Çifti vizitoi Kishën e Gran Madre di Dio, një ndërtesë e madhe e shekullit të XIX-të, e cila u shfaq në filmin e vitit 1969 – “The Italian Job” – dhe ka lidhje me Grailin e Shenjtë.

Përgatitjet për ditën e tyre të veçantë duket se janë duke u zhvilluar dhe bukuroshja thuhet se tashmë ka përzgjedhur vellon.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN