MENU
klinika

Fuqia goditëse ndaj kriminalitetit

Pas Shkodrës, Lleshi takon strukturat e policisë së Durrësit

14.11.2018 - 17:33

Zëvendësministri i Brendshëm, i sapoemëruar, Sandër Lleshi, mësohet se do të zhvillojë sot një takim prezantues me strukturat e policisë së Durrësit.

Rritja e fuqisë goditëse ndaj kriminalitetit në qarkun e Durrësit, pritet të jetë fokusi dhe kryefjala e takimit.

Takimi me strukturat e policisë është paralajmëruar pa praninë e mediave.

Sander-Lleshi-konca.al
Sander-Lleshi-konca.al

Takimi vjen pas prezantimit të z. Lleshi në qarkun e policisë Shkodër.

Mësohet se Lleshi do t’i kërkojë vartësve në Durrës rritje të rezultateve të tyre të punës në luftën ndaj kriminalitetit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNPesë çështjet e opozitës/ "Nuk firmos letra të njëanshme"

Gjiknuri: Tek ODIHR dërgohen mosmarrëveshjet për drafte konkrete

Media greke citon diplomatin: Do t’i bëjmë një ofertë që s’do ta refuzojë dot

A mundet Rama të bëjë një marrëveshje me Greqinë në prag të zgjedhjeve?

"Do shtrihemi me 12 milje në Jon, fillimisht në…"

Kreu i diplomacisë greke flet për mundësinë e dakordësisë me fqinjët

Fton në takim anëtarët e Këshillit Politik

Hajdari bën gati amendamentet për listat e hapura