MENU
klinika

Policia në vendngjarje

Plagoset me armë zjarri i riu në Vlorë

06.11.2018 - 20:19

Një i riu ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme në Vlorë.

Sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur pranë universitetit në zonën e Skelës në qytetin bregdetar.

Mësohet se ka pasur disa të shtëna me armë dhe më pas është raportuar për një person të plagosur, i cili është dërguar në spital.