MENU
klinika

“I'll Give You My Heart”

Puthje e përqafime, Arilena publikon këngën e re

07.11.2018 - 12:57

Këngëtarja e talentuar dhe tepër e suksesshme shqiptare, Arilena Ara ka publikuar së fundmi projektin e saj më të ri muzikor, “I’ll Give You My Heart”, sërish nga kompozitori i saj i besuar, Darko Dimitrov. Ndërkohë për tekstin është kujdesur Arnita Beqiraj.

Që pas suksesit me këngën “Nëntori”, Arilena Ara i është përkushtuar një karriere ndërkombëtare, të cilën e ka synim prej kohësh. Kjo është edhe arsyeja pse këngët e saj të reja janë në anglisht, dhe njëlloj është edhe kënga e saj e fundit.

kolana e librave

Mësohet se xhirimet e klipit janë kryer në disa zona në Mal të Zi. Në këtë klip, Arilena ka befasuar duke u shfaqur në skena të “nxehta” me një djalë simpatik.

Për këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates

Reagimi i televizionit "flakë më flakë"

Agron Llakaj i drejtohet AMA-s për reality-shown e TopChannel

"Më la lidhur deri kur u zgjuan gjelat e Surrelit"

Kryeministri fiksohet pas filmit “Gangs of London”

Dhe.. jo! Nuk është bashkëshortja!

Lorik Cana zbulon se për kë është tepër xheloz

‘Ke ndër mend të bësh një bebe?’

Besa Kokëdhima tregon kur do të bëhet nënë