MENU
klinika

Në lezhë

Pas dekretimit Sandër Lleshi takim me krerët e policisë

17.11.2018 - 13:26

Zëvendës ministri i Brendshëm Sandër Lleshi ka shkuar sot në Lezhë, për një takim me drejtues dhe strukturat e policisë në këtë qark.

kolana e librave

Takimi po mbahet me dyer të mbyllura dhe pason tre takimet që ka bërë në Shkodër, Durrës dhe Elbasan.

Në qendër të takimit është situata e rendit dhe sigurisë dhe lufta kundër krimit. Mësohet se Lleshi ka dhënë porosi për drejtuesit dhe efektivët.