MENU
klinika

Durrës

Shpërthen bombola e gazit, dy të plagosur

10.11.2018 - 18:59

Dy persona në Durrës janë lënduar si pasojë e shpërthimit të bombolës së gazit në banesën ku jetonin.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.13 në zonën e Plazhit në Durrës.

 

Policia njofton se për pasojë janë lënduar shtetasit B.T dhe M.T, vjeç 46 dhe 17, të cilët ndodhen në spital jashtë rreziku për jetën.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës sipas nenit 99 të Kodit Penal.