MENU
klinika

Nuk dihet arsyeja

Alban Skënderaj bën lajmërimin që “shokon” fansat

21.12.2018 - 18:59

Alban Skënderaj i ka befasuar të gjithë me postimin e tij të fundit në llogarinë e “Instagrmit”. Ai njoftoi se do të performojë në një nga lokalet e Tiranës, por kjo do të jetë performamca e tij e fundit.

Albani shkruan se do të mungojë për disa kohë, por pa dhënë ndonjë arsye për këtë vendim të tijin.

“Këtë të shtunë performoj…, (Kjo do jetë performanca ime e fundit në Tiranë për një kohë të gjatë)”, shkroi Albani në Instagram.

Alban Skënderaj është një nga këngëtarët më të pëlqyer në Shqipëri, por njëkohësisht edhe më aktivët dhe kjo tërheqje e tij, duket me të vërtetë e papritur për të gjithë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN