MENU
klinika

Detajet

Atentati në Laprakë/ Identifikohet viktima dhe i plagosuri

26.12.2018 - 19:10

Identifikohen emrat e dy të rinjve që u qëlluan sot me armë zjarri në Laprakë, ku për pasojë humbi jetën 17-vjeçarja.

Briselda Gjikola ka ndërruar jetë në spital, ndërsa 23-vjeçari Erion Bengo ndodhet në gjendje të rëndë.

kolana e librave

policia-konica.al

Dy të rinjtë kanë qenë në një makinë kur kane rende per e nje bresherie plumbash. Ajo thekson se behet fjale per nje atentat.

Aktualisht policia po punon për zbardhjen e rrethanave, si dhe identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN