MENU
klinika

iHeartRadio

Bebe Rexha shkëlqen mes yjeve në Minesota

05.12.2018 - 14:44

Mbrëmja e madhe iHeartRadio Jingle Ball në Minesota bëri bashkë yjet e muzikës botërore, ku mes tyre ishte edhe këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, e cila ngriti peshë publikun me performancat e saj.

Bebe interpretoj disa nga këngëtar e saj që tashmë janë hite botërore, ndërsa vëmendje mori edhe veshja e saj, e cila i nxirrte në pah linjat këngëtares me origjinë shqiptare.

Këngëtarja shqiptare kishte konkurrencë të ashpër me këngëtarët e tjerë: Sabrina Carpenter, Kelsea Ballerini, The Chainsmokers, Dinah Jane, Kim Petras dhe Bazzi.