MENU
klinika

Autori u vetëvra

Berlin/ Vritet shqiptari, zbardhet krimi i dyfishtë

05.12.2018 - 12:51

Berlini u trondit nga një ngjarje e rëndë ditë më parë pasi një 47 vjeçar me origjinë shqiptare mbeti i vrarë me armë zjarri.

Po ashtu autori, një 60 vjeçar, qëlloi më pas veten duke gjetur vdekjen në spital. Mediat gjermane raportojnë se arsyeja e vrasjes dhe vetëvrasjes në rrugë, është xhelozia për një grua.

Sipas mediave gjermane, viktima kishte lidhje me ish-gruan e 60 vjeçarit dhe ky me sa duket është motivi kryesor i krimit që ndodhi mbrëmjen e së shtunës.

Bledi G. u qëllua në pjesën e gjoksit duke gjetur vdekjen e menjëhershme, pas kësaj, autori 60-vjeçar vrau veten me pistoletën e krimit.

U largua me 7 shtator nga Rinasi drejt Italisë…

Adriatik Llalla shpallet në kërkim kombëtar

"Basha i tregon kufirin që s’duhet të kalojë"

Zëri i Amerikës: Berisha kërkon thirrjen e forumeve të PD

Agjencia turke: Ja ç’po ndodh në New York

Asambleja e OKB bën bashkë Ramën dhe Erdogan

“Apeli” e dënoi me 2 vite burgim

SPAK nxjerr urdhrin: Policia të arrestojë Llallën

“S’besoj se Berisha ka qëllim rikthimin në krye të PD”

Nazarko: Po krijon retorikë që e vendos në përplasje më të fuqishme me SHBA