MENU

Deklarata

Braktisi Italinë për Shqipërinë/ Lorik Cana: Ja pse u ktheva

28.12.2018 - 21:47

Lorik Cana është një nga emrat për të lakuar në median shqiptare si një personazhet më të sukseshëm në futboll.

Cana i ftuar në ‘ Opinion’ foli për fondacionin e tij dhe për arsyen që braktisi Italinë për Shqipërinë.

lorik cana
lorik cana

Ish-futbollisti shpjegoi se në vendlindje e mban fondacioni i tij i bamirësisë dhe dëshira për t’ju rikthyer sërish futbollit.

“Do kthehem, por si një trajner i një ekipi,”- tregoi Loriku.

Së shpejti do ta shohim në “Ready or Not”

Aktori shqiptar pjesë e filmit triller në Kanada

Dalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj