MENU
klinika

Victoria kundër

David Beckham, turist në hapësirë?!

21.12.2018 - 11:49

Ish-futbollisti legjendar i Anglisë, David Beckham po mendon seriozisht të udhëtojë në hapësirë, të paktën kështu shkruan së fundmi “The Sun”!

Një burim thuhet se i ka thënë gazetës se “Është diçka që Davidi ka folur për një kohë të gjatë. Ka qenë e një diskutim i së kaluarës, por tani udhëtimi në hapësirë po bëhet një perspektivë më realiste”.

Brooklyn, 19, Romeo, 16, Cruz, 13 dhe Harper, 7, thuhet se i kanë dhënë mbështetje të atit të tyre, por që një gjë të tillë nuk po e miraton bashkëshortja e ish-futbollistit, Victoria Beckham.

Theksojmë se miliarderi Richard Branson ka themeluar një kompani që po i dërgon njerëzit për turizëm në hapësirë, të cilën gjë do t’ia mundëson edhe britanikut.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Çifti më i famshëm në botë

Pushimet e familjes Beckham