MENU
klinika

Thyen rregullin e grupit të PD

Deputetja e PD i bashkohet seancës plenare në Kuvend

13.12.2018 - 12:54

Në një kohë që protesta e studenteve është zhvendosur para Kuvendit, pas deputetëve të LSI-së, edhe deputetja demokrate, Rudina Hajdari i është bashkuar seancës plenare, duke shkelur vendimin e Grupit Parlamentar të PD-së. 

Deputetja e Partisë Demokratike, Rudina Hajdari ndodhet në seancë për të mbështetur studentët.

“Bravo studenteve për protestën dhe qendresën”, mësohet të jetë shprehur Hajdari.

Gjencaj shton se ajo ka komentuar edhe për ndryshimet në Kodin Zgjedhor, ndërsa ka kërkuar edhe votim sa më parë të reformës zgjedhore.

Palmer ‘porosi’ për Gjykatën Kushtetuese, SPAK-un dhe…

“BE do të ndjekë me kujdes se çfarë ndodh në Shqipëri”

“SHBA mbështet fuqishëm reformën në drejtësi”

Yuri Kim: SPAK po jep rezultate duke përdorur Ligjin Anti-Mafia

Reagimi pas propozimit të Ministrisë së Drejtësisë

Dënimi me burg për memet, reagon Rama: Nuk ka shans të ndalohen me ligj!

Ja lista e pasurive që SPAK ka vendosur për sekuestrim

Adriatik Llalla zyrtarisht i pandehur