MENU
klinika

Parashikimi i motit

Diell dhe ftohtë, vëreni rreziqet maksimale për secilin qark të vendit

30.12.2018 - 08:20

Sot, e diel, dt.30, në përgjithësi, nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 3 / 12 °C
në vendet e ulëta: 1 / 11 °C
në vendet malore: -3 / 6 °C

ERA

Ditën e sotme, era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare në zonat malore në Veri.