MENU
klinika

Aksi rrugor Elbasan-Tuneli i Krrabës

Elbasan/ Aksident i rëndë, plagosen 4 persona

15.12.2018 - 17:10

Policia bën të ditur se një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Elbasan-Tuneli i Krrabës ku janë përfshirë dy automjete të cilat janë përplasur “kokë më kokë”, ku dhe kanë mbetur të plagosur katër persona. 

Shkaku aksidentit dyshohet të ketë qenë moti i keq.

Mësohet se 3 prej të plagosurve ndodhen në gjëndje të rëndë, ndërsa personi i katërt ka marrë vetëm dëmtime të lehta. Të 4 të aksidentuarit u transportuan me tre autoambulanca për në spital.

Policia po heton shkaqet dhe rrethanat e aksidentit.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Aksidenti përfshin 2 automjete

Ngjarje e rëndë në Elbasan/ 6 të plagosur


"Mos ma njollosni babain tim, s’ndodhi për arsye xhelozie!"

Krimi i dyfishtë, flet nipi i autorit: Ju kam vrarë nënën dhe xhaxhanë

Shoqëroi dhe më pas liroi një të shpallur në kërkim

Pezullohet nga detyra shefi i Antidrogës

Mjekët: I thamë të mos largohej, por…

E reja vdiq në spital pas abortit/ Prokuroria nis hetimet