MENU
klinika

Dëmet materiale

Elbasan/ Përfshihet nga flakët banesa, shpëton 55 vjeçari

01.12.2018 - 17:44

Një banesë është përfshirë nga flakët në Elbasan. Ngjarja ka ndodhur këtë pasdite në lagjen “Partizani”.

Fatmirësisht nuk pati persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

kolana e librave

“Më datë 01.12.2018, ora 03:10, në lagjen “Partizani” Elbasan, ka rënë zjarr në banesën e shtetasit A.Q.vjeç 55, ku ka vetëm dëme materiale dhe jo të lënduar në njerëz.

Po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, thuhet në njoftimin e policisë.

Banda e grabitësve godet sërish

As pandemia nuk i ndal vjedhjet në Elbasan!

4 “të fortët” që iu kërkon deklarimin e pasurisë

OFL-ja zbarkon në Elbasan