MENU
klinika

Krishtlindjet

Fluks në Kapshticë, sportelet punë me kapacitete të plotë

24.12.2018 - 09:50

Fluks dhe radhë të gjata kalimi në pikën kufitare të Kapshticës. Me rastin e Krishtlindjeve, që festohen në 25 dhjetor, sportelet në hyrje dhe në dalje të Kapshticës janë mbushur me radhë të gjata.

Për të përballuar fluksin, sportelet po punojnë me kapacitete të plota.

kolana e librave

Gjatë 24 orëve të fundit 6321 shqiptarë e të huaj kanë hyrë në Shqipëri, ndërsa 3289 të tjerë kanë dalë nga vendi.

Fluksi në pikën kufitare të Kapshticës ka nisur që prej 3 ditësh.

Gjirokastër/ Pozitiv fëmijët dhe nipi

Pedagogia infekton familjarët dhe kolegen me koronavirus

"...është në gjendje të mirë shëndetësore"

Pedagogia me Covid-19, zv.rektori: Nuk ka vend për panik!

Infektohet me COVID-19 pedagogia

Mbyllet dega e ekonomikut në Gjirokastër

Dy pacientë shtrohen në Infektiv

Tjetër rast me COVID-19 në Sarandë

Në Seman zbatohet distancimi social

Shiu ‘tremb’ turistët në Dhërmi