MENU

Trejsi shkëlqen në Tajlandë

“Godas kuq e zi, përshëndes kuq e zi”

12.12.2018 - 10:49

Trejsi Sejdini është bukuroshja, e cila përfaqëson Shqipërinë në “Miss Univers”. Vajza nga Elbasani ka shkëlqyer në Tajlandë.

Ajo është shfaqur në skenë e veshur me një fustan të gjatë të kuq me motive të zeza, duke fituar menjëherë simpatinë e publikut dhe videon e sfilatës e ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”, duke e shoqëruar me ritme tradicionale shqiptare.

Ajo është shfaqur në skenë e veshur me një fustan të gjatë të kuq me motive të zeza, duke fituar menjëherë simpatinë e publikut dhe videon e sfilatës e ka publikuar në profilin e saj në Instagram, duke e shoqëruar me ritme tradicionale shqiptare.

View this post on Instagram

Godas Kuq e Zi Pershendes Kuq e zi 🇦🇱❤️🙏🏻

A post shared by TREJSI SEJDINI (@misstrejsisejdini) on

“Godas kuq e zi, përshëndes kuq e zi.”– ka shkruar Trejsi në postimin ku shkëlqen e veshur me ngjyrat e flamurit.

Vetëm pak kohë pas lindjes së djalit

Aktori i njohur zbulon planet e dasmës

'Si mund ta jepni kështu lajmin e bukur?'

Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për shtatzaninë

Fotografohet me vajzën e vogël

Blendi Fevziu kalon pushimet në Bahamas

Ka një dedikim të ëmbël për Rominën

Erik Lloshi publikon foton nga albumi i martesës

Ja cila është fusha që do t'i jap famë

Pas muzikës Bleona Qereti kërkon sukses tek…