MENU
klinika

Dy prej tyre jetuan 2 orë

Humbi trenjakët/ Ishin të tre djem, nëna niset për Tiranë

08.12.2018 - 11:40

Ditën e djeshme për shkak të një komplikacioni një nënë e re humbi trenjakët e saj në muajin e 6-të të shtatëznisë(24 javëshe).

Gruaja e re që ndodhet në gjendje jo të mirë shëndetësore, ka pohuar se të tre foshnjat ishin të seksit mashkull.

konkursi per shefat e sherbimit spitalor-konica.al
konkursi per shefat e sherbimit spitalor-konica.al

Ajo ka rrëfyer se dy prej bebeve kanë jetuar për rreth dy orë më pas nuk ia kanë dalë.

Por ndërkohë gjendja shëndetësore e 30-vjeçaren E. Rexhepi është përkeqësuar dhe ndaj, paraditen e sotme ajo është nisur me autoambulancë drejt Tiranës për mjekim më të specializuar.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN