MENU
klinika

Në pranga

I shpallur në kërkim/ Arrestohet 46- vjeçari që dhunonte të miturit

16.12.2018 - 10:13

Një 46 vjeçar është arrestuar nga policia e Bulqizës pasi rezulton i dënuar në Tiranë me 6 muaj burg. Në pranga përfundoi shtetasi me iniciale Xh.V, banues në Bulqizë.

policia-diber-konica.al

Kapja dhe ndalimi i tij u bë pasi Prokuroria Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, e ka dënuar këtë shtetas me 6 muaj burg, për veprën penale “Keqtrajtim të të miturit”.

Materialet procedurale do ti referohen Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Theth/ Jetë në izolim nga dëbora

Çdo dimër banorët bllokohen nga dëbora

Ngrijnë rrugët dhe tubacionet e ujit të pijshëm

Acari “mbërthen” Dibrën, temperaturat – 13°C

Erdhi për biznes në Shqipëri, eshtrat e tij...

Detaje nga zhdukja e biznesmenit italian

Shqipëria përfshihet nga acari

Në Pukë termometri shënon -13 gradë celcius