MENU
klinika

Poston foton

Këngëtari shqiptar me JLo: Një film i vërtetë!

24.12.2018 - 12:03

Albert Stanaj, këngëtari me origjinë shqiptare, është duke bërë karrierën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërsa ishte në vendin tonë edhe pak kohë më parë kur mori pjesë në “The Voice” si i ftuar special.

Por pavarësisht këtyre, ta takohesh me Jennifer Lopez edhe për të është diçka e jashtëzakonshme.

Stanaj, i cili ka lindur dhe po bën karrierë në SHBA, por që ka prejardhje shqiptare. Në fotografinë e postuar në rrjetin social “Instagram”, Stanaj ka shkruar mes tjerash se “mbrëmja e kaluar ishte një film i vërtetë“.