MENU
klinika

Moti

Kukësi zgjohet me borë, zbardhet edhe Rruga e Kombit

14.12.2018 - 08:24

Moti i keq që ka përfshirë vendin ka rikthyer reshjet e borës në zonat veriore dhe verilindore të vendit.

Kukesi është gjuar këtë të premte i mbuluar nga bora. Në zonat rurale trashësia ka arritur deri në 8 cm.

Reshje dëbore ka pasur edhe në Rrugën e Kombit, por deri më tani qarkullimi kryhet pa probleme.

“Mos u habisni nëse Sali Berisha i qëndron vendimit të tij për…”

Ish-Presidenti Bamir Topi flet për skenarët: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

Diplomati amerikan Richard Grenell: Mbështes vizionin e Ramës!

“Kosova gaboi që s’mori pjesë në “Ballkanin e Hapur”!

"Flakët e zjarrit rrezikuan banorët e Dukatit"

Ministria e Mbrojtjes: 500 efektivë të FA në terren

“Mbi 200 forca për të shuar zjarret në Vlorë”

Peleshi: Shtetet fqinje por nuk mund të na përgjigjen