MENU
klinika

Deklarata

‘Më ka marrë malli të më vardiset dikush’, Bleona tregon ‘dramën’

30.12.2018 - 22:03

Bleona Qereti është një një nga këngëtaret më të njohura shqiptare.

Megjithëse është zhvendosur në Amerikë për të zhvilluar karrierën e saj, mbetet një nga femrat më të përfolura në showbizin shqiptar.

E ftuar në “Why Not”, Bleona tregoi se e ka marrë malli që t’i vardiset një mashkull, pasi ka kaluar shumë kohë. ” Mua më ka marrë malli të më vardiset dikush sepse e kam harruar kohën kur mund të më vardiset dikush,”- tha Bleona.

Ajo shpjegoi më tej se në Amerikë nuk ekzistojnë ngacmimet si në Shqipëri dhe kjo gjë duket se i mungon paksa.