MENU
klinika

Detajet

Milot, makina përplas për vdekje këmbësorin

28.12.2018 - 17:57

Në aksin rrugor Fushë Krujë-Milot një makinë ka përplasur për vdekje një këmbësor.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës.

Ndërkaq mësohet se policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Vijon…

"Të nisin procedurat parlamentare për miratimin e pr.ligjit"

Vota e diasporës/ Zbardhet letra drejtuar kryetares së Kuvendit

Analiza e DW: Përmban masa më të ashpra dëbimi!

Reformë apo ashpërsim i ligjit të ri francez për migracionin?

"Të nderojmë sakrificat e anëtarëve dhe mbështetësve ndër vite"

Lulzim Basha feston 33-vjetorin e themelimit të PD-së në Pallatin e Kongreseve