MENU
klinika

Detajet

Policia nxjerr listën, ja 15 më të kërkuarit në Kukës

03.12.2018 - 10:53

Policia e Kukësit ka bërë publike listën me personat e shpallur në kërkim.

Në listën e më të kërkuarëve nga policia janë 15 persona, mes të cilëve edhe Zylfie Haklaj, e akuzuar për vrasje dhe e dënuar me 25 vite burg.

Ja personat e kërkuar nga Policia në qarkun e Kukësit. Policia e Shtetit fton cilindo që ka djeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojnë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”- apelon Policia e Shtetit.

kolana e librave