MENU
klinika

Deklarata

Theu rregullin e PD, reagon Rudina Hajdari

13.12.2018 - 13:28

Deputetja Rudina Hajdari ka sqaruar situatën pasi theu rregullin e grupit të PD-së duke shkuar në Kuvend.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ Hajdari tha se nuk e kishte thyer ajo rregullin, ndërsa shtoi se ajo thjesht kishte bërë detyrën si deputete.

“Nuk e theva unë rregullin, rregulli u thye që në 10 të mëngjesit, me ardhjen e opozitës në Kuvend. Unë thjesht bëra detyrën time.”, shkruan Hajdari.

Nga gjendja gjyqësore, te shëndeti mendor

Formulari i kandidatëve për deputetë në PD

Çfarë kërkon Këshilli i Ambasadorëve Shqiptarë?

Greqia kërkon fillimin e bisedimeve mbi marrëveshjen për detin shqiptar

Nga ligji i medias, Reforma Zgjedhore dhe sundimi i ligjit

Integrimi/ Gjermania ka këto kushte për Shqipërinë