MENU
klinika

Intervista me foto

Video emocionuese e Liverpool për Shaqirin

19.12.2018 - 18:03

Xherdan Shaqiri është shndërruar në yllin e momentit te skuadra e Liverpoolit. Ai shënoi dy gola ndaj Manchester United në fundjavë duke siguruar fitoren e madhe për ekipin e tij.

Së fundmi, futbollisti shqiptar ka dhënë një intervistë emocionuese për ‘Liverpool TV’, duke kujtuar fëmijërinë e tij.

Teksa sheh foto të vjetra, ai shprehet: “Xherdani i ri. Dija si të pozoja. Është një fanellë e Ronaldos së Brazilit. Ishte një dhuratë për ditëlindje, ishte menjëherë pas Kupës së Botës në vitin 1998.

konica sportkonica sport mobile

Liverpooli i emocionon të gjithë, kujton fëmijërinë e Xherdan Shaqirit on Vidnews.

Unë e doja një fanellë të Ronaldos për ditëlindje dhe e mbaja të veshur gjatë gjithë kohës” – është shprehur ndër të tjera Shaqiri, duke treguar se vjen nga Kosova.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Respekti për golat e shqiptarëve

“Shqiponja” zgjidhet simboli i vitit në Zvicër