MENU
klinika

Detajet

Voltana ‘pushton’ protestën me punonjësit e bashkisë

10.12.2018 - 19:36

Mesa duket protestat në Vaun e Dejës, Shkodër e Kavajë nuk ishin dhe aq qytetare duke marrë parasysh pjesëmarrjen e njerëzve nga radhët e PD. 

Madje u arrit në pikën ku u përdor administrata për kapital politik të kryetarit Basha që i ndiqte nga Tirana.

Më poshtë po iu sjellim faktet se kush protestoi në Shkodrën e Voltanës.

Siç shihet nga fotot e mëposhtme, Voltana ka nxjerrë:

Altin Salihi – – Drejtori i ndricimit Rrugor

Punojesi i karburantit Jukoil – Ne pronesi te Gjok Uldedaj, deputet i PD

Aleks Alija – Polic Bashkiak i Bashkise Shkoder

Ergys Ivziku – punjonjes per punet Sociale ne Bashkine Shkoder

Fred Bardeli – Burri i kretares se keshillit te qarkut

Riza Keci Inspektor i ndertimores Bashkia Shkoder

ZEF GJONI – Kryetar i boksit, nen varesine e bashkise

Ish-Kyertari i Komunes Shosh. Punojes ne Bashkine Shkoder. Nuk del ne pune por merr rrogen