MENU
klinika

Nga Beckham, te Ronaldo

Yjet e futbollit urojnë Krishtlindjen

24.12.2018 - 20:09

Është natë Krishtlindje dhe natyrisht edhe yjet e futbollit sot ndodhen pranë familjeve të tyre ose duke festuar me miq e shokë. Për shumë futbollistë kanë filluar edhe pushimet dhe nuk ngurrojnë të tregojnë anën festive.

Nuk janë vetëm futbollistët aktivë që festojnë, por edhe ish-yje si David Beckham, Andrea Pirlo, Luis Figo e shumë e shumë të tjerë. Më poshtë po tregojmë se çfarë kanë postuar disa yjet e futbollit.

Natyrisht, për efekt hapësire nuk mund të pasqyrojmë të gjithë. Edhe “Konica.al” ju uron: Gëzuar Krishtlindjen!

 

View this post on Instagram

 

Pronti per lo spiedo bresciano ??

A post shared by Andrea Pirlo Official (@andreapirlo21) on

 

View this post on Instagram

 

Buona vigilia amiciiiii ?????❤️

A post shared by jessica Melena (@jessicamelena) on

 

View this post on Instagram

 

Merry Christmas everyone!

A post shared by Bastian Schweinsteiger (@bastianschweinsteiger) on

 

View this post on Instagram

 

Merry Christmas ? ?

A post shared by Luís Figo (@luis__figo) on

 

View this post on Instagram

 

¡Feliz Navidad a todos! Merry Christmas! ???????

A post shared by Sergio Ramos (@sergioramos) on

 

View this post on Instagram

 

Feliz Natal! Merry Christmas!??❤️

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN