MENU
klinika

Digjen ullishtet

Zjarr masiv në Radhimë të Vlorës

20.12.2018 - 20:35

Kodrat e Radhimës në Vlorë janë përfshirë nga një zjarr masiv.

Mësohet se si pasojë e zjarrit është djegur një hapësirë e madhe ullishtesh.

zjarr ne ullishtet e vlores-konica.al

Sipas burimeve raportohet se zjarri jo vetëm që ka djegur hapësirën e ullishtes por ka përfshirë edhe një hapësirë të madhe të zonës turistike të Radhimës.

Ende nuk dihen shkaqet.

GJKKO pranon pjesërisht kërkesën e SPAK

Pronat e Arben Isufit t’i kalojnë shtetit

Ja kush është sipërmarrësi që garon në 14 maj

Grupi i Alibeajt nxjerr një tjetër kandidat për kryebashkiak

Merren nën hetim pesë persona

Policia heq kamerat në Fier dhe Lushnjë