MENU
klinika

Pepe Munoz

Celine Dion flet për të dashurin 16 vite më të ri

29.01.2019 - 21:39

Celine Dion, gjithmonë e më shumë, është duke u komentuar për lidhjen e saj me një djalë 16 vite më të ri se ajo. Por së fundi, jo vetëm kjo, por dhe pamja e saj fizike ka marrë shumë vëmendje.

PARIS, FRANCE – JANUARY 22: Pepe Munoz and Celine Dion attend the Alexandre Vauthier Haute Couture Spring Summer 2019 show as part of Paris Fashion Week on January 22, 2019 in Paris, France. (Photo by Stephane Cardinale – Corbis/Corbis via Getty Images)

Ajo është parë e shoqëruar me Pepe Munoz, me të dashurin e saj model, teksa ajo që të bënte dhe më shumë përshtypje ishte pesha trupore e këngëtares. Këngëtarja duket “kockë e lëkurë” dhe kjo mund të jetë shqetësuese.

Celine Dion, pavarësisht kësaj, duket e lumtur përkrahë modelit spanjoll. Ajo është shprehur se ai është i bukur dhe po ashtu është miku i saj më i mirë.

Më herët këngëtarja ishte shprehur se bashkëshorti i saj ka qenë i vetmi mashkull që ka puthur në jetë. Tashmë që u bënë gati 3 vite, që bashkëshorti i saj ka ndërruar jetë, duke humbur betejën me kancerin, Celine shfaqet nënpeshë, por me një të dashur shumë më të ri se ajo në moshë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN