MENU
klinika

Zjarr i madh

Digjet Radhima në ditën e parë të vitit

01.01.2019 - 18:44

Një zjarr ka rënë mbrëmjen e sotme në kodrën e Radhimës në Vlorë.

Mësohet se zjarri ka përfshirë sipërfaqe të madhe me pemë dhe shkurre.

zjarr ne radhime-konica.al

Ndërkohë zjarrfikësit kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Gjithashtu edhe forcat e policisë ndodhen në vend për të siguruar njerëzit. Paraprakisht dyshohet se zjarri është i qëllimshëm.

Bien akuzat për korrupsion ndaj Dervishajt

Inceneratori i Fierit/ “Tërhiqet” Gjykata

Arrestohet i riu që lëvizte me automatik

Parandalohet një ngjarje e rëndë kriminale në Vlorë

"Ishte i punësuar me kontratë të rregullt nga..."

Vdekja e 47-vjeçarit spanjoll, kryeplaku i fshatit zbardh detaje

Erdhi të ndërtojë 40 hektarë me sera në zonën e Karavastasë

Spanjolli vret veten në hotel