MENU
klinika

Video përmbledhëse

Golat më të bukur me finte dhe thembër

16.01.2019 - 19:40

Në futboll janë shënuar qindra e qindra gola të bukur sa është e vështirë të përcaktosh 100 më të mirët e historisë e jo më të zgjedhësh 10 të tillë.

Por kur vjen puna për golat me thembër ose finte, ato janë më të paktë dhe mund të zgjedhim 10 më të mirët, kuptohet, nga ekspertët e futbollit, që shohin edhe dinamikën e aksionit.

Në përmbledhjen e sotme do ju paraqesim golat më të bukur që janë shënuar me finte dhe thembër, ku nuk mungojnë edhe yje si Cristiano Ronaldo, Zlatan Ibrahimoviç dhe Thierry Henry.

Por ka edhe një gol të shënuar nga një portier. Për më tepër, shijojeni videon e mëposhtme:

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Përmbledhja në një video

Shikoni 20 golat më të çuditshëm