MENU
klinika

Mësohet emri i parë

Ish e dashura e DiCaprios prezantuese e Eurovision!

26.01.2019 - 20:15

Festivali i këngës në Europë i vitit 2019 do të jetë i paharrueshëm, pasi organizatorët e kanë premtuar një gjë të tillë e tashmë janë zbuluar edhe detajet e para.

Izraeli merr vendimin: Eurovisioni, jo në Jeruzalem

Eurovision 2019 do të mbahet në më 18 maj në Tel Aviv të Izraelit, shtetit që u shpall fitues në 2018-ën.

Mediat ndërkombëtare kanë arritur të zbulojnë prezantuesen e parë të këtij eventi kaq të rëndësishem dhe ajo është as më shumë e as më pak se supermodelja izraelite, Bar Refaeli.

kolana e librave

Paraqitjet si prezantuese në shfaqje televizive si “X Factor” në Izrael në edicionin e tij të vitit 2013 dhe disa spektakle të tjera kanë bindur organizatorët që t’i besojnë këtë detyrë mjaft delikate bukuroshes Refaeli.

Më këtë edicion, Shqipëria do prezantohet në Tel Aviv nga Jonida Maliqi, me këngën “Ktheju Tokës”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN"Do t'ia dalim, rrini në shtëpi"

Artistët mesazhe optimiste me art nga shtëpia

Ja kush është gjëja më e vështirë!

Edhe Greg Rama “ankohet” prej izolimit

E pazakontë/ Ceremonia nuk duhet humbur!

Mjekët anuluan dasmën, martohen në spital

Akrepat shkuan 60 minuta para

Nga sot nis llogaritja verore e kohës