MENU

Detajet

Lushnjë/ Grabitet argjendaria, maskat marrin 100 mln lekë

20.01.2019 - 10:03

Në orët e para të mëngjesit të sotëm në qytetin e Lushnjës, një argjendari ka rënë pre e maskave.

Sipas të dhënave të para, raportohet se shuma e vjedhur kap vlerën e 10 milionë lekëve të rinj.

Mësohet se katër persona kanë marrë shumë e parave dhe më pas janë larguar me shpejtësi nga vendi i ngjarjes.

Policia menjëherë ka nisur hetimet dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.