MENU
klinika

E quan “kancer”

Markle problematike, Mbretëresha përgatit planin për divorc?!

28.01.2019 - 20:16

Ish-aktorja amerikane, Meghan Markle nuk gëzon më simpatinë e mbretëreshës Elizabeth. Madje, ajo ka anashkaluar shpesh protokollin, duke e “bërë rrugë” një gjë të tillë.

Revista e njohur “Globe” ka shkuar deri aty sa të shkruaj së fundmi se oborri mbretëror është duke përgatitur një plan për divorcë. Duke iu referuar një e-mail-i të një anëtari të familjes mbretërore, që zbulon synimin e madhërisë së saj, pas veprimeve të papërshtatshme të ish-aktores amerikane.

Një gardërobë me shifra të diskutueshme, pjesëtarë të stafit që po ikin një e nga një, daljet jashtë protokollit nga bashkëshortja e princit Harry; janë disa sjellje të dukeshës së Sussex që mezi përtypen nga pallati mbretëror. E fundit, ishte vendimi i Meghan për të hequr dorë nga dadoja mbretërore, për t’ia besuar rritjen e fëmijës të ëmës, Doria Ragland.

Sipas e-mail-it të publikuar nga “Globe”, madhëria e saj planifikon një plan divorci, për ta larguar aktoren nga princi Harry. Ajo cilësohet “kancer nga i cili duhet liruar në mënyrën më pak të dhimbshme” dhe “gjuetare e pangopur”.

Nëse realizohet divorci, Meghan mund të marrë 37 milionë dollarë, por në këmbim duhet të largohet nga Pallati dhe ta lërë fëmijën në Londër.

Këto gra të famshme do të jenë imazhi i ri i markës

Victoria’s Secret heq dorë nga “engjëjt”

"Problemet e mia, janë problemet e shqiptarëve"

I ndalohet të ankorojë jahtin në Ulqin, revoltohet Emina Cunmulaj