MENU
klinika

Emri

Mbytet një burrë në lumin Shkumbin

15.01.2019 - 11:13

Një 75-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme. Ai është është mbytur në lumin Shkumbin.

kolana e librave

Viktima është identifikuar si Nazmi Peqini dhe mësohet se trupi i tij u dërgua në morgun e spitalit të Elbasanit.

Ende nuk dihen detaje lidhur me këtë ngjarje.