MENU

Foto

Moti i keq detyron OSHEE-në të zbresë në terren

09.01.2019 - 17:11

Moti i ftohtë i shoqëruar me reshje dëbore ka shkaktuar probleme në shumta në disa qarqe të vendi nga veriu në jug.

Kjo gjendje ka lënë pas probleme të shumta në bllokim rrugësh e deri tek mungesa e furnizimit me energji elektrike.

oshee ne terren-konica.al

Situatë problematike paraqitet në zonën e Skraparit, ndërsa OSHEE ka dalë në terren dhe po punon për riparimin e defekteve, të cilat janë shkaktuar nga reshjet e dëborës dhe moti i keq.