MENU
klinika

Reperja më e pëlqyer

Një femër lë prapa Eminem në rrjetet sociale

12.01.2019 - 16:36

Nicki Minaj është shndërruar në reperen më të ndjekur në botë në të gjitha rrjetet sociale, duke lënë prapa edhe Eminem.

Ajo ka plot 191 milionë ndjekës në të gjitha rrjetet sociale, shifër me të cilën ka lënë prapa edhe Eminemin, i cili ka 189 milionë.

Lajmi për këtë gjë është bërë i ditur nga “Music New Facts” në rrjetin social Twitter.

Një tjetër repere femër shumë e suksesshme viteve të fundit është edhe Cardi B, e cila ka arritur të ngjitet në majat e top listave dhe të rrëmbejë çmime në evente të përmasave botërore.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN