MENU
klinika

Detajet

Parashikimi i motit/ A do të bjerë më shi?

23.01.2019 - 09:10

Me uljen e ndjeshme të temperaturave, u rikthyen edhe reshjet e shiut. Sipas Meteoalb, pjesa e parë e ditës karakterizohet nga vranësira të dendura dhe reshje shiu e dëbore në të gjithë territorin.

Ndërkohë, pritet që situata të përmirësohet ndjeshëm gjatë pasdites dhe natës.

moti-shqiperi-konica.al
moti-shqiperi-konica.al

Mësohet se temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes dhe ulen në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga -1°C në zonat malore deri në 14°C bregdeti.

Sakaq, era do të fryjë e lehtë me shpejtësi 28 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë.

A po bëhet më shumë për ‘Open Balkan’?

Rama: Ka një reflektim për çfarë s’ka shkuar si duhet

Lëvizjet do të kontrollohen vetëm me kamera

‘Shkrihen’ kufinjtë mes Shqipërisë dhe Kosovës

Frika më e madhe bëhet realitet

Çfarë dimë për variantin e ri Covid-HIV Aids

Rama e mbyll me batuta në mbledhjen me qeverinë Kurti

“Ndryshimi mes diktatorëve dhe shefave të protokollit është se…”