MENU

Befason Fjolla Morina

“Për 1 milionë euro do shkoja me këdo”

13.01.2019 - 15:53

Ajo befason shpesh me deklaratat e saj surprizuese dhe kështu ka bërë edhe së fundmi. E kemi fjalën për këngëtaren Fjolla Morina, e cila ishte e ftuar në emisionin “Thumb”.

Ajo u provokua nga moderatoret, të cilat e pyetën këngëtaren nëse do të kalonte një natë me një biznesmen, i cili do t’i ofronte 500 mijë euro.

Mendoni se Fjolla ka thënë po? Në fakt gaboheni, ajo do ta bënte këtë gjë me dyfishin e shumës.

Ylli i “Trileçe” i habiti të gjithë kur tha: Jo, por për 1 milion euro po. Do shkoja me këdo që do m’i jepte. Përsa i përket lidhjeve sentimentale, Fjolla u shpreh se është shumë mirë single për momentin.

Vetëm pak kohë pas lindjes së djalit

Aktori i njohur zbulon planet e dasmës

'Si mund ta jepni kështu lajmin e bukur?'

Bashkëshortja e Gaz Pajës flet për shtatzaninë

Fotografohet me vajzën e vogël

Blendi Fevziu kalon pushimet në Bahamas

Ka një dedikim të ëmbël për Rominën

Erik Lloshi publikon foton nga albumi i martesës

Ja cila është fusha që do t'i jap famë

Pas muzikës Bleona Qereti kërkon sukses tek…