MENU

25 më të kërkuarit

Policia shpall listën e personave të kërkuar në Durrës

06.01.2019 - 13:07

Policia e Shtetit ka shpallur sot në faqen zyrtare të Facebook, listën e disa personave të shpallur në kërkim në qarkun e Durrësit, duke u bërë thirrje qytetarëve të denoncojnë nëse kanë informacion lidhur me vendndodhjen e tyre.

 

 

“Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, apo në aplikacionin “Komisariati Dixhital”, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, thuhet në këtë njoftim.

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN