MENU
klinika

Postimi

Rama publikon videon dhe ka një kërkesë: Mos u mërzisni se…

22.01.2019 - 09:29

Ashtu sikurse çdo mëngjes, edhe ditën e sotme kryeministri Rama e ka nisur ditën me një urim mëngjesi.

Përmes një postim në Facebook, Rama ka ndarë me ndjekësit një video ku tregon ndryshimet e bëra nga qeveria e tij në shëndetësi.

Në videon tregohen ndryshimet që janë bërë në ambulancën e Haxhias në Elbasan. Gjithashtu përkrah videos Rama ka dhënë edhe një mesazh për miqtë dhe ndjekësit e tij në rrjetin social.

“MIRËMËNGJES ? dhe duke ju kërkuar të mos mërziteni, se do keni plot 300 nga këto brenda këtij mandati, ju uroj një ditë të mbarë ?”- shkruan Rama.

“Ne nuk jemi në një garë kundër njëri-tjetrit..."

OBSH: Pandemia do të përfundojë kur të vendosin njerëzit

SHBA dhuron pajisje për policinë kufitare të Shqipërisë

Bledi Çuçi: Shqipëria shumë herë më e sigurt se disa vite më parë

"Më bëri të qaj dy herë! Më dukej vetja sikur isha zhytur në një enë me helm!"

Ish-ministrja e Qeverisë Rama rrëfen përplasjen me Kryeministrin