MENU
klinika

Jeni dakord?

Shijoni 10 golat më të bukur

07.01.2019 - 19:39

Dikush mund të klasifikonte 10 gola të tjerë, por nga këto që paraqiten në videon e mëposhtme nuk do të hiqte asnjë.

Është një temë që nuk mbaron kurrë, por kjo përmbledhje e 10 golave më të bukur të historisë së futbollit është bërë nga specialistë dhe shtrirë në kohë të ndryshme, siç edhe mund t’i shihni…

Shijoni 10 golat më të bukur në videon e mëposhtme:

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Spektakolar si Maradona e Weah

75 metra me top, supergol i Gervinho