MENU

Akuzat e reja

S’ndalet ish-i: Ronaldo, çun mamaje e bipolar

10.01.2019 - 16:21

Dje pati një tjetër akuzë të forta ndaj Cristiano Ronaldos. Kësaj here nga ish-e dashura britanike Jasmine Lennard, e lidhur në kohën kur portugezi luante te Manchester United.

Por duket se Lennard nuk do të ndalet me akuzat ndaj Ronaldos. Ish-e dashura e sulmuesit të Juventus, e bërë e famshme në “Big Brother” në Angli, ka vazhduar të rrëfehet për portugezin.

“Shkova ta marr në hotelin e tij, isha në timonin e makinës sime, totalisht nudo. Më saktë kisha veshur vetëm një palë këpucë me taka me majë dhe asgjë tjetër.

Nuk kisha ndërmend të ngjitesha në dhomën e tij, por e mora në dhomën time. E përdora si lodrën time seksuale.

lennard ronaldo

Më dha përshtypjen që është një çun mami, multimilioner dhe metroseksual me një personalitet bipolar. Mbeta shumë e konfuze, pa kuptuar se kush ishte në të vërtetë” – ka shkruar kësaj here Leenard.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN