MENU
klinika

U ndalua në Paris

U akuzua për përdhunim, Brown hidhet në sulm

23.01.2019 - 12:05

Ylli i muzikës, Chris Brown përfundoi në paraburgim një ditë më parë në Francë, pasi u akuzua për përdhunim nga një 24-vjeçare, por tashmë ngjarja ka marrë tjetër rrjedhë.

Këngëtari është lënë i lirë, ndërsa avokati i tij ka bërë të ditur se do të paraqesë një padi ndaj 24-vjeçares për shpifje.

kolana e librave

Chris Brown është i lirë. Nuk është ngritur asnjë padi kundër tij. Një ankesë për shpifje do t’i dorëzohet nesër (24 janar) prokurorit publik të Parisit”.

Modelja e akuzoi Chris se e çoi atë në një hotel luksoz në Paris dhe e përdhunoi “dhunshëm”. Këngëtari hodhi poshtë pretendimet duke thënë se nuk ka qëndruar asnjëherë vetëm me modelen. Sipas TMZ, Chris ka qenë gjatë gjithë kohës në dhomën e ndenjes në suitë me rreth 20 njerëz pranë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNPër këtë sezon veror, ndryshe...

5 librat që rekomandon Bill Gates

Reagimi i televizionit "flakë më flakë"

Agron Llakaj i drejtohet AMA-s për reality-shown e TopChannel

"Më la lidhur deri kur u zgjuan gjelat e Surrelit"

Kryeministri fiksohet pas filmit “Gangs of London”

Dhe.. jo! Nuk është bashkëshortja!

Lorik Cana zbulon se për kë është tepër xheloz

‘Ke ndër mend të bësh një bebe?’

Besa Kokëdhima tregon kur do të bëhet nënë