MENU

Prekëse

U dhunua në Greqi, aktorja e famshme e kthen në favor!

10.01.2019 - 11:59

Aktorja e njohur Lindsay Lohan ka zbuluar së fundmi se pse nisi serialin “Lindsay Lohan’s Beach Club: Paradise Boss”, që zhvillohet në një klub nate në Mykonos të Greqisë.

Ai ka rrëfyer se teksa ishte me pushime me të dashurin e saj në këtë ishull 3 vite më parë ai ushtroi dhunë fizike ndaj saj.

Pasi më goditi vendosa që Mykonos nuk do të ishte një kujtim i keq për mua, unë vendosa ta shndërroja në diçka tjetër që të ndiej kënaqësi kur të jem atje” ,-tha ajo.


Menaxheri i saj shtoi se Lindsay dëshiron që të gjithë të largohen nga lokali i saj me buzëqeshje, energji pozitive dhe kujtime të bukura.