MENU
klinika

Largohet truproja

“Uragani” Meghan godet sërish

14.01.2019 - 11:54

Policja bjonde, truproja e Meghan Markle në Fixhi, ka vendosur të lërë “Scotland Yard”.

Mes saj dhe dukeshës thuhet se nuk ka pasur asnjë kontradiktë, por ajo është shprehur se ish-aktorja amerikane është e vështirë për t’u mbrojtur, pasi do të trajtohet si një person i çfarëdoshëm.

Edhe pse në media u bë e ditur se Meghan nuk është më dukesha e vështirë e fillimit, përsëri personeli në “Kensington Palace” vijon të largohet. Këtë herë është truproja, që për rreth gjashtë muaj ka qenë përgjegjëse për sigurinë e bashkëshortes së princit Harry. Pak kohë më parë u largua asistentja personale e Meghan, e cila deklaroi se e kishte të vështirë të punonte me të.

Meghan Markle, Harry, William

Sipas “Daily Mail”, Meghan e kishte vënë aq shumë nën presion për dasmën, saqë kishte shpërthyer në lot.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN“Je njeriu më i rëndësishëm në jetën time"

Urimi i ëmbël i Dj PM për Sarah Berishën (Video)

Rikthehen përplasjet mes ish-banorëve të BBV

Olta Gixhari, “Maestro” e Fifi, ja sfida që i bën bashkë

Mungesë organizimi dhe interest të ulët për të marrë pjesë

‘Kënga Magjike’ merr vendimin e papritur!

Pas shkëputjes disa vjeçare

Eni Koçi i rikthehet muzikës